Paessler Konference - představení nového sídla Společnosti a nových funkcí PRTG

Jako GOLD Partner společnosti Paessler AG v České republice, jsme měli tu čest zúčastnit se společenské akce s názvem "Paessler Conference". Konference k příležitosti otevření nového sídla společnosti Paessler se konala přímo v místě tohoto sídla a kromě představení budovy pořadatelé nevynechali ani spoustu - informacemi nabitých - pasáží o jediném produktu - PRTG Network Monitor.

Zastoupení HCV před nově zrekonstruovanou budovou společnosti Paessler AG

Společnost nyní zaměstnává přibližně 150 zaměstnanců a spolupracuje s partnery ve více jak 60ti zemích světa. V oblasti monitorování sítě se již několik let drží na vrcholu a zaměřuje se nejen obecně, ale i na konkrétní oblasti, nejen průmyslu, ale i státní správy či zdravotnické péče.

Ředitel společnost Paessler AG - Dirk Paessler - při přebírání symbolického klíče od budovy

Díky svému růstu společnost Paessler průběžně svůj monitorovací systém aktualizuje, pridává nové a vylepšuje stávající sensory, tak, aby byl software všestranný a bylo jej možné využít v celé oblasti jakékoli společnosti. Díky novým informacím, nabytým v průběhu celé konference můžeme jen potvrdit, že v oblasti monitorování sítí a dalších zařízení, je PRTG jasnou volbou, stejně jako, že splní Vaše očekávání od dohledu nad Vaší vnitřní infrastrukturou, nejen v olbasti IT.