Popis produktu

Jedno softwarové řešení k monitorování celé Vaší sítě:

PRTG Network Monitor zvládá monitorovat operační systémy Windows, Linux, Unix a Mac OS. Řešení podporuje monitoring SNMP, WMI, plovoucí monitoring, stejně jako packet sniffing a zároveň veškerá zařízení s normami IPv4 a IPv6.M
Nabízí přes 200 speciálně přednastavených sensorů vytvořených například pro QoS monitoring, dohled nad emaily, webovými prezentacemi, monitoring aplikací, databází, virtuálních prostředí a mnoho dalších....

Škálovatelné monitorovací řešení:

PRTG Network Monitor Enterprise Console podporuje prohlížení dat z mnoha instalací PRTG pohromadě. Zobrazuje sesbírané informace ze všech instalací PRTG v jedné aplikaci, včetně všech nastavení.

Toto je ideální pro společnosti, které potřebují dohled nad velkým množstvím dat.

 

Monitorování různých míst z jedné centrální pozice:

PRTG Network Monitor nabízí obsáhlé monitorovací funkce i pro rozsáhlé sítě, čítající tisíce zařízení, za výhodnější cenu než konkurenční software, a zahrnuje kompletní řešení dohledu nad sítí v každé z licencí. Proto nepotřebuje žádné doplňky za extra doplatky, žádné extra konfigurace ani extra údržbu.
 
Jednoduše použitelné řešení:
 
PRTG Network Monitor ja nainstalován a nastaven během několika málo minut a může být aktualizován pomocí pár kliknutí. Má vlastní databázi, integrovaný server, konfiguračního průvodce a automaticky prohledá Vaši síť, aby nastavení celého prostředí bylo jednodušší.
 
Jednoduše monitoruje i vzdálené sítě:
 
PRTG Network Monitor obsahuje vzdálené sondy, které mohou být nainstalovány na vzdálených sítích, které jsou monitorovány a získaná data jsou zasílaná přes internet do hlavní stanice. Odesílaná data jsou šifrována pomocí SSL.